IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 :: 

 :: 

Kompendium Wiedzy

Share | 
 

 TYTUŁY

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący Sapphire
26


   
Czw Gru 14, 2017 11:38 pm
       

TYTUŁY
Czyli swego rodzaju podrangi zwiększające renomę danej postaci zarówno w obrębie szkoły, jak i całego Riverdale City. Będą stopniowo wprowadzane na forum z upływem czasu. Niektóre z nich wybierane są na starcie, inne będzie można zdobyć jedynie fabularnie, wraz z kolejnymi rozgrywkami, które będą kształtować naszą postać. W obecnej chwili każdy może posiadać jeden tytuł startowy i jeden nabyty.


Startowe:

5 najbogatszych - ich imiona zna każdy, w końcu to potomkowie rodów, których nazwiska przewijają się na całym świecie. Zyskały miano pięciu najzamożniejszych rodzin w Kanadzie, a nawet w statystykach światowych znajdują się w pierwszej setce. Ich potomkom nadano pięć tytułów, które ułatwiają ich rozpoznanie.
1. Cullinan
2. Excelsior
3. Vargas
4. Jonker
5. Reitz
Tytuły ustawione są w kolejności 'od najbogatszego'.

Wymagania: opisanie w karcie z czego zasłynęła ich rodzina (tak żeby to miało ręce i nogi); wspomnienie w charakterze, jak wasze pochodzenie na niego wpłynęło; brak większych błędów w karcie, estetyczne i poprawne stylistycznie posty, przeprowadzenie od czasu do czasu drobniejszego eventu, który będzie powiązany z waszą rodziną. Może być to bankiet, uczestniczenie w spotkaniu biznesowym, czy po prostu pokazanie się na otwarciu jakiegoś miejsca, które było sponsorowane przez waszą rodzinę. Mówiąc prosto - nazwisko zobowiązuje.
Atuty: Prawo do własnego subforum z rezydencją w dzielnicy mieszkalnej, praktycznie nieograniczona ilość pieniędzy.
Uwagi do użytkowników: Zna ich każdy. Nawet uczniowie stypendialni czy kompletni ignoranci biznesowi z pewnością widzieli logo firmy ich rodziców na ulicach, czy choćby wielkie portrety przy wejściu do szkoły, dziękujące im za wsparcie finansowe Riverdale. Jeśli chcecie odegrać ignoranta, nie musicie rozpoznawać ich po twarzy, ale powinniście ich choćby rozpoznać po nazwisku, nawet jeśli się do tego nie przyznacie. Proszę o tym pamiętać podczas fabuły.

Nabyte:

Cheerleaderka - kto tak doskonale motywuje sportowców do działania jak nie cheerleaderka? Zawsze wszędzie ich pełno, a zarówno ich zdolności akrobatyczne, jak i niesamowicie motywujący głos rozbudzają w innych nie tylko wolę walki, ale i wyraźny podziw. Uważane za najpopularniejsze dziewczyny w szkole, obiekt westchnień większości, choć najczęściej to właśnie w stronę sportowców kierują swoje oczy.
Wymagania: schludny, przyjemny dla oka wygląd, odgrywanie w postach choć od czasu do czasu powiązania z drużyną.
Atuty: renoma wśród uczniów Riverdale (i nie tylko), większe szanse na zdobycie stypendium sportowego, możliwość brania udziału w przeróżnych pokazach, meczach, kontakty w świecie sportowym.
Uwagi do użytkowników: Chodzicie do Riverdale? Znacie cheerleaderki. Nieważne jak bardzo jesteście aspołeczni to jest po prostu elita. Wyróżniają się, są znane, robią za twarz i znak rozpoznawczy drużyny sportowej, tak samo jak maskotka szkoły. Pilnujcie tego.
Tytuł do zdobycia wyłącznie poprzez spotkanie z kapitanem drużyny cheerleaderek/nabór.

Pit Bull / Doberman / Rottweiler / Wolfhound - krew, rozcięcia, siniaki i przede wszystkim rosnąca renoma. Czy to zwykłe bójki uliczne, czy walki o kolejne terytoria - oni znają je wszystkie. Uzbierali sobie pokaźną liczbę popleczników, którzy chętnie za nimi podążą nawet w najciemniejsze zaułki, a zwykli ludzie zdecydowanie wolą zejść im z drogi niż narazić się na kilkudniowy pobyt w szpitalu. Każdy z nich stoi na czele własnej organizacji, która sprawuje pieczę nad inną częścią Riverdale City. Odznaczają się konkretnymi kolorami, które uznają za swój symbol rozpoznawczy.

Tytuł - zajmowany teren [powiązania] - kolor organizacji

Pit Bull - Północ [Konszachty z mafią] - Czerwony
Doberman - Wschód [Układy z policją] - Żółty
Rottweiler - Zachód [Obrońcy mieszkańców] - Niebieski
Wolfhound  - Południe [Ochrona od najbogatszych rodzin i polityków] - Czarny

Wymagania: minimum 18 lat; dość imponująca postura (160 cm knypek raczej nikogo nie przekona, a i wrażenia nie robi, choćby był drugim Bruce Lee); rozegranych minimum 15 fabuł z innymi graczami, gdzie wdaje się w bójkę i wychodzi z niej zwycięsko, minimum 10 zwerbowanych popleczników (w tym przynajmniej 3 użytkowników); jakaś cecha charakterystyczna - może wiecznie nosić żółtą bandanę na nadgarstku; mieć czerwono-białe włosy wyróżniające go na tle innych, wielki tatuaż biegnący przez ramię, który wiecznie eksponuje. Do wyboru, do koloru. BY ZDOBYĆ TYTUŁ MUSICIE POKONAĆ POPRZEDNIEGO PRZYWÓDCĘ W WALCE SĘDZIOWANEJ PRZEZ MG!
Atuty: Własna świta na każde zawołanie, renoma wśród innych, większa szansa na zwycięstwo podczas bójek.
Uwagi do użytkowników: Plotki o czwórce krążą wszędzie, w końcu są swego rodzaju legendą całego Riverdale City. Każdy z nich będzie miał cechę charakterystyczną, którą macie obowiązek znać i rozpoznać. Na jego widok wasza postać zdecydowanie powinna zwiększyć swoją ostrożność. No, chyba że ma zapędy masochistyczne czy też uważa że ma szansę w pojedynku z nim i postanowi mu rzucić wyzwanie.

Ikona Riverdale City - piosenkarka, aktor, model. Właściwie często wszystko w jednym. Osoba o tym tytule zasłynęła swoimi występami na terenie całej Kanady, jak i Stanów Zjednoczonych. Idol/idolka wszystkich nastolatków, jak i całej rzeszy dorosłych, którzy z dumą wypowiadają się o swoim rodaku, przesyłając dalej wszelkie związane z nią informacje. W końcu swoim trzeba się chwalić.

Wymagania: musi mieszkać w Riverdale City co najmniej 15 lat; minimum 10 eventów z udziałem czterech innych użytkowników (i rzeszy NPC) podczas których postać zdobywa renomę - koncerty, sztuki teatralne, sesje zdjęciowe, wszystkie chwyty dozwolone; wcześniejsze powiązanie z showbiznesem w jakiejkolwiek formie.
Atuty: popularność obejmująca cały kraj, olbrzymie ilości pieniędzy, całe rzesze chętnych do pomocy fanów, które chętnie staną po stronie swojej ikony w razie problemów.
Uwagi do użytkowników: Ikona to ikona, widzieliście jej twarz na kubkach, bilbordach, pudełkach śniadaniowych, a nawet plecakach szkolnych swojego młodszego rodzeństwa, więc rozpoznacie ją i na ulicy. Możecie ją lubić i podziwiać, ignorować, jak i zwyczajnie nienawidzić, wszystko dozwolone.

Biały smok - nieskazitelnie czysty, rzec czy się chciało, jak łza. A przynajmniej w momencie, gdy policja po raz kolejny przeszukuje jego pokój po niepokojących plotkach od innych uczniów. Biały smok jest dealerem doskonałym. Rozprowadza po Riverdale wszystko czego dusza zapragnie, od narkotyków, poprzez ruskie fajki na czeskim alkoholu kończąc.

Wymagania: musi być uczniem Riverdale; minimum 10 eventów podczas których zdobywa nielegalny towar i kolejnych 10 sesji, gdzie wręcza je uczniom; musi posiadać odgórnego dealera gdzieś na terenie Riverdale City.
Atuty: dostęp do towaru wszelkiego rodzaju, stały napływ gotówki.
Uwagi do użytkowników: pamiętajcie, że ujawnione zadawanie się z Białym Smokiem ściąga na was uwagę policji, jak i całej szkoły. Osoby wyżej postawione muszą zachować więc szczególną ostrożność, jeśli nie chcą zostać zawieszone w prawach ucznia, bądź wydalone z Riverdale.

UWAGA!
1. Osoby nieaktywne fabularnie tracą swój tytuł po miesiącu. Przykładowo: Osoba A z tytułem Cullinan pojawia się na forum (albo i nie), ale od miesiąca nie napisała ani jednego posta. Uznaje się w tym wypadku, że jej rodzina padła ofiarą kryzysu finansowego i straciła swoją pozycję na rynku. Po powrocie musi zatem wprowadzić zmiany w swojej karcie postaci i dodać o tym odpowiednią notatkę.
2. NPC potrzebnych do uzyskania tytułu można zdobyć poprzez rozegranie eventu z mistrzem gry. Limit to 1 NPC na jeden event.
3. Jeden tytuł = jedna osoba. Nie ma dwóch Pit Bulli czy Ikon Riverdale City. Tytuły są swego rodzaju konkurencją. Jeśli pojawi się ktoś nowy, kto będzie lepszy od poprzednika - wypiera go i pozbawia tytułu zagarniając dla siebie.Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący Sapphire
26


   
Czw Gru 14, 2017 11:40 pm
       

TYTUŁY DODATKOWE
Do zdobycia wyłącznie podczas eventów.


Inwigilator
Tytuł unikatowy, do zdobycia podczas eventu M. Tremblay.
Czujny wzrok, chodzący wykrywacz kłamstw. Nic się przed nim nie ukryje. Inwigilator wytrwale przesłuchiwał osoby zamieszane w samobójstwo Monici Tremblay - dniami i nocami - nie zważając na przeciwieństwa losu i sprzeczne zeznania. To właśnie dzięki nim sprawa została rozwiązana.
Posiadacze tytułu: [MG] Koss, [늑대] Mercury Kyan Black, Pan Francis.

Weteran
Tytuł unikatowy, do zdobycia podczas eventu M. Tremblay.
Zagrożenie na horyzoncie? Ha! Weteran nie ugnie się przed niczym. W sytuacji zagrożenia, osoby z tym tytułem wykazały się niezachwianą pewnością siebie, zdolnością zachowania zimnej krwi w dowolnej sytuacji i trzeźwością umysłu.
Posiadacze tytułu: Bianca Chavarría, Cyrille de Montmorency, Natalie Aimée Lacrose.

Niewykryty
Tytuł unikatowy, do zdobycia podczas eventu M. Tremblay.
Nie zawsze trzeba gdzieś wpaść z głośnym hukiem i narobić rabanu. Czasem, by dostać potrzebny nam przedmiot, można wykorzystać własne umiejętności cichego chodu i niebywałą czujność, by niezauważalnie przemknąć się pod okiem innych.
Posiadacze tytułu: Artem Domashnikov, Pan Francis.Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
 
TYTUŁY
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1

 :: 

 :: 

Kompendium Wiedzy

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: