IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 :: 

 :: 

Akademiki

Share | 
 

 DZIEDZINIEC

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący Sapphire
26


   
Pią Gru 15, 2017 2:41 am
       

FONTANNA [STREFA WBIJANIA]Pomijając szum spływającej wody, jest to chyba najbardziej zaciszne miejsce na całym terenie szkoły - oczywiście pomijając sale lekcyjne, do których nikomu nie jest spieszno wchodzić - które dałoby radę wprowadzić niemal każdego w stan błogiego relaksu. Ewentualnie przypomni o nagłej potrzebie pójścia do toalety. Krąg wykonany z błękitnego marmuru bardiglio stanowi bazę całej tej monumentalnej formy, a wyrzeźbione z tego samego materiału dwie damy zdają się falować pośród wypluwanej przez siebie wody. Ich głowy są zadarte w górę, a ciała - jeśli spojrzeć pod odpowiednim kątem - sprawiają wrażenie splecionych ze sobą, gdy tak wyginają się w sobie tylko znanym tańcu. Jeśli ktoś ma akurat ochotę przysiąść na fontanianym murku, ale boi się zamoczenia swoich ubrań - bez obaw. Zarówno ów okrąg, jak i ewentualny spoczywający, są kompletnie poza zasięgiem chlupoczących kropel.

____________

[SW] - Strefa Wbijania. Tak oznaczony temat jest tak zwanym tematem wolnym, gdzie nawet jeśli dwóch userów umówi się fabularnie - trzeci, czwarty, a nawet piąty może wpaść niezapowiedzianie do tematu i zwyczajnie ich zaczepić.


Ostatnio zmieniony przez Mercury Kyan Black dnia Pią Gru 15, 2017 6:51 pm, w całości zmieniany 1 razUwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący Sapphire
26


   
Pią Gru 15, 2017 3:38 am
       

OBSZAR PRZY BRAMIEJak sama nazwa wskazuje, jest to otoczenie znajdujące się nieopodal głównej bramy szkolnej, prowadzącej wprost na dziedziniec. Tędy każdy uczeń zmuszony jest przejść, chcąc dostać się do różnych zakątków szkolnych z zewnątrz.
Przed bramą znajduje się hałaśliwa ulica, jednak spora odległość jej od budynku szkoły, bujna roślinność jak i płynąca spokojnie szeroka na dwa, trzy metry rzeczka, sprawiają, że odgłosy nie są tak uciążliwe, o ile momentami w ogóle dochodzą do murów.
Brama jest wielka, metalowa, otwarta w trakcie lekcji na oścież do środka. Jej środek zdobi olbrzymie godło szkoły, doskonale znane każdemu uczniowi. Zamyka się zawsze o tej samej godzinie, odcinając wszystkim spoza szkoły możliwość wejścia do środka.

____________

Mieszkańcy nie mają wstępu na teren Riverdale, chyba że zostali wcześniej wpisani w rejestr jako 'osoby uprzywilejowane' przez jednego z uczniów. Niemniej muszą opuścić obręb szkoły do godziny 21.


Ostatnio zmieniony przez Mercury Kyan Black dnia Pią Gru 15, 2017 3:52 am, w całości zmieniany 3 razyUwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący Sapphire
26


   
Pią Gru 15, 2017 3:47 am
       

PARKING RIVERDALEPodzielony na miejsca parkingowe dla pracowników szkoły i uczniów, zdecydowanie nie przypomina zwykłego ulicznego parkingu. Uczniowie z klas A wykorzystują tutejsze miejsce, by w pełni pokazać majętność swoich rodzin. Najnowsze modele Lamborghini czy Porsche w posiadaniu siedemnastolatka? Nic nadzwyczajnego. Widok ekskluzywnej limuzyny podwożącej kogoś na zajęcia również nie jest niczym dziwnym. Rzucane sobie wzajemnie spojrzenia pełne zazdrości między uczniami klas B zdecydowanie rzucają się w oczy. Podobnie jak fakt z jak wielką ostrożnością przechodzą obok zaparkowanych aut. W końcu biorąc pod uwagę fakt, że to wielkie miejsce zewsząd jest otoczone kamerami i ochroną, z pewnością nikt nie chciałby przypadkowo zostawić rysy na jednym z pojazdów, który wart był majątek. Nie oszukujmy się, ale bez wątpienia zwyczajnie nie byłoby ich stać ani na naprawienie szkód, gdy uczniak zasłoniłby się najdroższym lakiernikiem w mieście... ani na dobrego prawnika, gdy wytyczono by mu sprawę sądową. Czasem lepiej po prostu odpuścić i przejść bokiem. Dla własnego zdrowia, zarówno psychicznego, jak i fizycznego.Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
Sponsored content

#


   
       
Powrót do góry
 
Go down
 
DZIEDZINIEC
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1

 :: 

 :: 

Akademiki

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: